Par uzņēmumu

Ceļi  ir kā artērijas, bez kurām cilvēku un valstu dzīve nav iedomājama. Pa ceļiem tiek pārvadātas kravas, pa tiem savās gaitās dodas cilvēki, citiem palīgā steidz ugunsdzēsēji un ātrās palīdzības automašīnas.  Ceļi ir valsts attīstības līmeņa rādītājs. Laba dzīve nav iespējama bez labiem ceļiem.

Uzņēmuma Buildimpeks vēsture aizsākās jau pagājušā gadsimta vidū, kad inženieris Andrejs Zonbergs veltīja savu dzīvi ceļu atjaunošanai un jaunu ceļu izbūvei Rīgā, Jūrmalā, Kuldīgā un citās Latvijas pilsētās. Savu ilggadīgo pieredzi viņš nodeva nākamajām paaudzēm. Kopš 1967. gada viņa iesākto turpina celtniecības inženieris Guntars Zonbergs, projektējot un izbūvējot ceļus visā Latvijā. Pazīstamākie viņa darbi ir Rīgas-Pleskavas šoseja, Ulbrokas-Kokneses šoseja (Maskavas šoseja), gājēju tilts pār Gauju. Tā ir tikai maza daļa no inženiera vadībā tapušajiem būvobjektiem. Lai turpinātu pilnveidot valsts ceļus, Guntars Zonbergs 2011. gadā nodeva savu ilggadīgo pieredzi un zināšanas Buildimpeks komandai, lai mūsu valstī tiktu būvēti jauni, mūsdienīgi ceļi. Buildimpeks (www.buildimpeks.lv) dibināts 2011. gadā, reorganizējot SIA Saulkrastu 2. CBR. Uzņēmuma attīstības piecu gadu plānā paredzēts sasniegt augstas pozīcijas ceļu būvniecībā. Buildimpeks strādā pieredzējuši speciālisti un kompetenti menedžeri.

Uzņēmumam ir izveidojusies cieša sadarbība ar vadošajiem nozares būvniecības materiālu ražotājiem, būvniekiem un projektētājiem.